Ubytování v Peci pod Sněžkou

Nově vybudované apartmány přímo v centru 

Hledáte vhodné ubytování za příznivé ceny přímo v centru Pece pod Sněžkou? Již nehledejte a ubytujte se v moderních, nově vybudovaných rodinných apartmánech s kuchyňkou, které otevřou své brány již 22.12.2018. Apartmány jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi či firemní klienty. Pec pod Sněžkou nabízí v průběhu celého roku nespočet atrakcí a míst, které stojí za to navštívit. Každoročně se zde pořádá mnoho běžeckých závodů, hudebních koncertů a dalších akcí, které zaručí, že se v Peci žádný návštěvník nebude nudit. V zimě je Pec navštěvována díky vysoké kvalitě okolních sjezdovek, které uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře.

Otevírací doba recepce: 

  • Po-Ne: 8.00 – 20.00
  • Ubytování od 15:00 do 20:00
  • Odjezd do 10:00

Naše apartmány

Každý apartmán disponuje jednou ložnicí, kde se nachází extra velká manželská postel. V případě vícelůžkových apartmánů se v ložnici nachází i rozkládací sedačka. Druhou místností je obývací pokoj, kde naleznete jednu rozkladací pohovku a výsuvné lůžko. Apartmány 4+3 a 5+3 mají navíc ještě jednu ložnici. Každý apartmán má vlastní koupelnu se srpchou a toaletou.

 

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou leží v Krkonoších, v Královehradeckém kraji. Pec je jedno z nejvýznamnějších horských a turistických středisek v České republice a rozpíná se na úpatí nejvyšší české hory Sněžky (1 603 m). U Pece pod Sněžkou se nachází největší lyžařský resort v Česku - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, kde můžete lyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. Vypsali jsme pro Vás pár tipů na výlety po okolí a  několik turistických tras. Pravidelně budeme také přidávat do záložky akce ty nezajímavější události v Peci, které rozhodně stojí za návštěvu.