Ubytování v srdci Krkonoš 

Residence Post - apartmány Pec pod Sněžkou

Představte si krásná panoramata hor, vůni čerstvé kávy, úsměv na rtech svého blízkého, a to může být teprve začátek Vašeho dne v Peci pod Sněžkou. Dopřejte si komfortní ubytování v prostorných apartmánech Residence Post a Vaše sny o skvělé dovolené se promění ve skutečnost. Díky své poloze v největším lyžařském areálu v Česku, ve SkiResortu Černá hora - Pec je ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v zimě i v létě.

V Residenci Post je k dispozici 16 apartmánů s moderním interiérem, které jsou komplexně vybavené pro váš komfortní pobyt v Krkonoších. Luxusní apartmány v Peci pod Sněžkou pro 2 až 8 osob disponují plně vybavenou kuchyní, pohodlnými postelemi, vlastní koupelnou a také dostatečným úložným prostorem. Samozřejmostí je terasa s posezením nabízející dechberoucí výhled na okolní krajinu Krkonošského národního parku.

 

Pro ještě příjemnější pobyt nabízí Residence Post možnost stravování v restauraci přímo v budově ubytování. Restaurace Post připravuje pokrmy české i mezinárodní kuchyně z čerstvých a kvalitních surovin, které jsou doplněné výběrem lahodných vín, piv a dalších nápojů. Prostředí moderní restaurace v kombinaci s přátelským personálem zaručí příjemný gastronomický zážitek. Hosté si mohou pochutnat na svém obědě či večeři také na venkovní terase.